اخبار

دومین جشنواره سقوط آزاد قشم برگزار شد 

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی قشم از برگزاری دومین جشنواره سقوط آزاد قشم در سایت فرودگاه این جزیره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پادمکو ، مجتبی شمس نژاد با اعلام این خبر بیان داشت: دومین جشنواره سقوط آزاد قشم با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه قشم در دو بخش آموزشی و تمرینی در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: در بخش آموزشی این جشنواره، ۱۲ مربی در سه  گروه پکینگ چتر، پرش های گروهی و پرش با لباس های باله دار با نام “وینگ سوت” به ۵۸ شرکت کننده آموزش دادند.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی قشم افزود: بخش تمرینی که با حضور برترین های کشور در حوزه ورزش های هوایی همراه است نیز در سه گروه اجرای پرش های تفریحی تندم، دوره های سقوط آزاد AFF و استاتیک لاین، برگزار می شود.
شمس نژاد با اشاره به شرکت ۱۰ بانوی ورزشکار در بخش تمرین این جشنواره اظهار کرد: امیدواریم بانوان علاقمند به ورزش های هوایی با مشارکت بیشتر خود به توسعه و گسترش ورزش های هوایی در جزیره گردشگری قشم کمک کنند.
به گفته رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی قشم، دومین جشنواره سقوط آزاد قشم از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آذر ماه در سایت فرودگاهی قشم در حال برگزاری است.

۲ Attachments

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته